Agencja Interaktywna Cobi Studio

95%  stron internetowych jest do d…

 

Tak uważam i chcę to zmienić.

Bardzo wielu przedsiębiorców nie traktuje swoich stron poważnie. Nie zdają sobie sprawy, jak bardzo istotny w dzisiejszym świecie jest internet i jak bardzo trzeba się postarać, aby być w nim zauważonym. W sieci też roi się od wielu publikacji, jak  łatwo dzisiaj samodzielnie stworzyć stronę internetową, „e-biznes w 4 krokach”  czy „super strona w 15 minut”.
Publikacje te tylko utwierdzają nieświadomych przedsiębiorców, że wejść z firmą w internet to bułka z masłem. W ten sposób powstają potworki za kilka drobnych, których nigdy nikt nie widział, lub które nie zarobiły na siebie ani złotówki.

 

Cobi Studio to firma z misją budowania lepszego internetu.

Chcę aby moja agencja interaktywna tworzyła dobry internet, ale…do tanga trzeba dwojga. Dlatego niezmiennie od prawie 10 lat cały czas zgłębiam wiedzę na temat szeroko pojętego internetu i dziele się tą wiedzą z klientami, by później ze skrupulatnie dobranym zespołem ludzi  stworzyć naprawdę dobrą stronę internetową. Stronę, która ma niepowtarzalny wygląd, przemyślaną konstrukcję i przede wszystkim na siebie zarabia.

Jeżeli  chcesz znaleźć się w 5% świadomych przedsiębiorców, to zapraszam do kontaktu. Chętnie porozmawiam z Tobą o Twoim projekcie.