Opinie klientów

Nie ma lepszego dowodu jakości od opinii zadowolonych klientów. Zobacz co sądzą o nas ludzie, którzy postawili na nas.

Anna Piotrowska

właściciel Green Home Design

Praca z Włodzimierzem była wyjątkową przyjemnością. Rzetelnie i solidnie stworzył stronę, która jest czytelna dla klienta, ukazując niezbędne informacje w zwięzły i przyjaźnie przedstawiony sposób. Nie ograniczał się tylko do realizacji moich pomysłów, ale także proponował ciekawe i funkcjonalne rozwiązania, współtworząc projekt. Cierpliwie wyjaśniał i odpowiadał na każde pytanie. Pomysłowy, inteligentny facet, który otworzył moje oczy na wiele istotnych kwesti związanych z e-marketingiem. Jestem pełna uznania dla jego kompetencji i wiedzy o rynku na którym działa. Profesjonalizm, zaangażowanie i indywidualne podejście do klienta to cechy, które sprawiają, ze szczerze polecam współpracę z firma Cobi Studio.

Waldemar Kaczmarek

DJ INOX

Prowadząc swoją działalność także w sieci, zgłosiłem się do firmy Cobi Studio o wykonanie projektu mojej strony. Włodzimierz Korza szybko przygotował projekt zgodnie z moją potrzebą nowych rozwiązań i dalszymi wytycznymi. Jego szybkie działanie i staranne wykonanie zadania, znacząco wpłynęło na mój wizerunek w sieci. Sprawy związane z administracja są szybko i bez problemowo rozwiązywane. Polecam Włodzimierza ze względu na jego profesjonalizm i kreatywność.

Anna Kaczor

Właściciel szkoły językowej ADJ

Współpracujemy z COBI STUDIO od kilkunastu miesięcy. Firma stworzyła dla nas stronę internetową oraz przygotowała wiele projektów graficznych (plakatów, folderów, ulotek itp). Za każdym razem właściciel p. Włodzimierz Korza wykazywał się dużą kreatywnością, wyczuciem i dbałością o najmniejsze szczegóły. Potrafił doradzić oraz wysłuchać naszych uwag czy sugestii. Działa bardzo sprawnie i szybko, co w dzisiejszych czasach należy do rzadkości. Z czystym sumieniem mogę polecić COBI STUDIO każdemu!

Patrycja Dorywalska

Miss Earth 2014

Pan Włodzimierz Korza jest kreatywny, ambitny i nie boi się nowych wyzwań! Krok po kroku realizuje zlecone zadanie i zwraca uwagę na każdy detal tak, aby efekt końcowy był ZDUMIEWAJĄCY. Profesjonalnie opracował szatę graficzną Eco Projectu , który musiałam wykonać reprezentując Polskę na arenie międzynarodowej w konkursie Miss Earth 2014 na Filipinach. Eco Project przedstawiał temat Eco Turystyki w Polsce oraz moje działania z tym związane. Dzięki Panu Włodkowi organizatorzy konkursu jak i delegatki z całego świata mogły podziwiać uroki naszego kraju przedstawione w oryginalny i pomysłowy sposób. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Pana Włodzimierza Korzę do realizacji nawet najbardziej „wyszukanego” zadania.

Projekt: Folder reklamowy

Maja Suchecka

Manager Music Club Xdemon

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Strony zrobione przez Cobi Studio podobają się naszym gościom i w pełni oddają charakter klubów. Dzięki pomysłom i rozwiązaniom jakie nam zaoferowano, nasze relacje z klientami są możliwe nie tylko w sieci.

Łukasz Misiewicz

Właściciel firmy consultingowej

Współpraca przy tworzeniu strony www naszej firmy (w kolejnej odsłonie) układała się bardzo pomyślnie od samego początku. Przedstawiliśmy swój pomysł, Pan Włodek jako doświadczony specjalista w branży pomógł nam w objęciu odpowiedniego kierunku w doborze technologii (HTLM5) jak i szaty graficznej. Mimo napiętego planu projekt strony został zrealizowany zgodnie z założeniami. Profesjonalnie i dokładnie. Warto wspomnieć, że jesteśmy cały czas w kontakcie z CobiStudio. Bezproblemowo aktualizują nasz portal w ciągu kilku chwil.

Takiej współpracy szukaliśmy. Szczerze polecam! Dobry Partner

Mateusz Chłodnicki

założyciel złotemysli.pl

Współpraca z Cobi Studio przebiegała bardzo dobrze. Dzięki otwartości i chęci do szukania najlepszych rozwiązań projekt został zrealizowany zgodnie z założeniami

Projekt:

Przemysław Górski

Architekt wnętrz

Szczerze polecam współpracę z Panem Włodzimierzem. Projekt zrealizowaliśmy bardzo szybko i w terminie. Szczególnie polecam Pana Włodzimierza za doradztwo. W sposób przystępny i ciekawy potrafi wytłumaczyć na czym polega internet i jak się w nim odnaleźć.

Beata Jurga

Właściciel salonu kosmetycznego Lejdis

Włodek stworzył logo oraz materiały promocyjne dla mojego salonu kosmetycznego. Z każdym projektem za pierwszym razem trafił w mój gust i oczekiwania. Dokładnie zrozumiał moje potrzeby. Praktycznie o wszystko zadbał Włodek. Wszystkie materiały dostałam gotowe do domu. Kompleksowa obsługa, z całego serca polecam

Projekt:

Łukasz Łukowski

Właściciel Pro Consulting

Pan Włodek ma doskonałe podejście.  Projekt wykonał z należyta starannością, w terminie i profesjonalnie. Szczerze polecam

Tomasz Gizler

Serwis urządzeń biurowych

Polecam usługi pana Włodzimierza, do którego zwróciłem się z prośbą o wykonanie formularza z możliwością przesyłania plików. Zlecenie zostało wykonane błyskawicznie, w sposób profesjonalny. Stały kontakt i gwarancja wysokiej jakości to elementy, które sprawią, że na pewno nie raz skorzystam z usług cobistudio.pl

Dołącz do grona zadowolonych klientów

zobacz ofertę