Projekty graficzne

Zafunduj swojej firmie profesjonalny wizerunek

Jak Cie widzą tak Cię piszą.

To stara prawda. Ludzie oceniaja najpierw po wyglądzie. Jeżeli przejdziesz ten pierwszy krok pozytywnie, masz szanse na jakikolwiek dalszy dialog. Jeżeli oblejesz egzamin, to będzie Twój ostatni krok.

Wyobraź sobie, że chcesz sprzedać dobry garnitur, zachwalasz jakość jego wykonania, materiał i jego trwałość. Jednak co z tego gdy opowiadasz o tym w wyciagnietym i pomietym sweterku? Zapewne nie wzbudzisz zaufania, a garnitur zostanie na magazynie.

Czym jest Twoje logo, plakat, ulotka czy folder? Najczęściej pierwszym elementem styczności klienta z Twoja marką. W tym miejscu Twój klient zadecyduje, czy firma jest profesjonalna, godna zaufania i czy posiada to czego aktualnie potrzebuje.

Na materiałach drukowanych masz ograniczone pole manewru. W przypadku wizytówki masz zaledwie mały kartonik, w przypadku plakatu czy banera zaledwie jedną stronę arkusza. Musisz to miejsce wykorzystać maksymalnie na pełny i jasny przekaz układając go w logiczną całość. Przy tym musisz wywrzec niesamowite wrażenie na ogladającym w czym niezastąpiona jest profesjonalnie wykonana szata graficzna.

Dlaczego powinieneś wybrać Cobi Studio?

Oddziaływanie koloru, kroje czcionek, hierarchia informacji, skojarzenia z obrazem - te wszystkie elementy składaja się na to w jaki sposób dana kreacja zostanie odebrana przez widza. Wiemy jak to działa, wiemy jak się do tego zabrać. Pomożemy Ci dobrać odpowiednie medium reklamowe do Twojej działalności, tak aby Twoje pieniądze były jak najlepiej zainwestowane.

Cobi Studio to stabilna firma, z którą zwiążesz się na dłużej, a to najlepsza gwarancja dobrej współpracy.

Zobacz jakie materiały możemy dla Ciebie przygotować

Nie musisz się martwić o wydruk, tym też się zajmiemy.