Domek w Rentynach – Poznaj uroki Warmii i Mazur

Warmia i Mazury to przepiękny krajobraz, mnóstwo atrakcji i możliwość odpoczynku wśród dzikiej natury. Nie jedna osoba marzy, aby posiadać domek nad jeziorem, a zwłaszcza domek na warmii lub też domek na mazurach. Rentyny – warmińska miejscowość w otoczeniu pięknych lasów i jezior. Właśnie tutaj można spędzić rodzinne wakacje, romantyczny wypad we dwoje czy też urlop z przyjaciółmi. Istnieje kilka powodów dla których warto odwiedzić Rentyny.

Warmińsko-mazurskie atrakcje

Nieopodal naszego ośrodka znajduje się miejscowość, gdzie objawiła się Matka Boska – Gietrzwałd. Jest to jedyne miejsce w Polsce oficjalnie zaakceptowane przez Kościół katolicki jako miejsce objawienia. Gietrzwałd  odwiedza tysiące pielgrzymów. Jest to miejsce niezwykle popularne wśród katolickich turystów i nie tylko. Odwiedzając Rentyny, Gietrzwałd musi koniecznie znaleźć się na liście atrakcji do zwiedzenia.

Domek nad jeziorem pozwala nam na wtopienie się w klimat tego miejsca. Noclegi w sezonie letnim umożliwiają skorzystanie z uroków pięknej plaży, gdzie można zaznać kąpieli wodnej czy słonecznej. Istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu wodnego, co dodatkowo uatrakcyjnia czas spędzony na plaży. A dla osób lubiących dobrze zjeść można skorzystać z usług baru, gdzie serwowane są smaczne dania dla całej rodziny.

Domek na warmii sprzyja uprawianiu rożnych dyscyplin sportu. Jest to idealne miejsce dla wielbicieli joggingu, nordic walking , wycieczek rowerowych czy fanów pieszych wędrówek. Aktywność na świeżym powietrzu sprzyja poprawieniu zdrowia, koncentracji i zwiększenia hormonów szczęścia. Właśnie dlatego domek na mazurach jest dobrą opcją również dla rodzin z dziećmi. Dzieci w kontakcie ze świeżym powietrzem lepiej śpią, są szczęśliwsze i cieszą się większą odpornością na choroby.

Dla fanów roślin nieopodal znajduje się ogród botaniczny, gdzie bliżej można poznać konkretne gatunki roślin.

Domek nad jeziorem w miejscowości Rentyny znajduje się w otoczeniu licznych miejscowych restauracji, gdzie można skosztować pysznych regionalnych dań, których na próżno szukać w innych regionach naszego kraju.

Domek na warmii to nie tylko natura, ale też miejsce, gdzie można skorzystać ze SPA i basenu. Jest to dogodna opcja dla wielbicieli specjalistycznych zabiegów leczniczych czy też relaksujących masaży. Dla turystów bojących się skorzystać z pobliskiej plaży dogodnym wyjściem jest wizyta na basenie.

Warmia i Mazury to także miejsce dla nauki jazdy konnej. Z oferty może skorzystać każdy niezależnie od wieku. Doświadczeni instruktorzy są atutem tego miejsca, gdzie w profesjonalny sposób nauczą każdego obcowania z koniem.

Warmia i Mazury to również liczne atrakcje kulturowe. Na stronie internetowej można odnaleźć spis festiwali czy innych atrakcji kulturowych (https://rentynowka.pl). Noclegi w miejscowości Rentyny dają możliwość dłuższego obcowania z tymże wydarzeniami.  

Domki w dobrym guście

Domek nad jeziorem jest oazą ciszy i spokoju. Liczne noclegi przybyłych turystów i ich pozytywne odczucia dają gwarancję wysokiej jakości usług świadczonych przez nasz ośrodek. Domek na warmii wyposażony jest w kilka sypialni, które są odzwierciedleniem tutejszych klimatów. Warmia i Mazury oraz otaczająca ich natura stała się inspiracją do stworzenia oryginalnego designu.

Domek na mazurach wyposażony jest w liczne udogodnienia jak : TV, sieć Wi-Fi oraz kuchnia z pełnym wyposażeniem. Noclegi w naszych domkach dają poczucie komfortu. Mimo bliskości natury nie odczuwalne jest „odcięcie od świata”. Dla miłośników literatury i odpoczynku przy dobrej książce domek na mazurach oferuje bogato wyposażoną biblioteczkę.

W swojej ofercie posiadamy kilka rowerów, które można wypożyczyć i udać się np. na Gietrzwałd.

Wypoczynek w tym miejscu to czysta radość dla ciała i duszy.

Previous post Pozycjonowanie – komu je zlecić? Na co uważać?
Next post Konstrukcja dachu wykonana z drewna